Hizmet sektörlerine uygun kurumsal website tasarımı ile müşterilerin ilettiği bilgilere istinaden websitesini alanında uzman personelimiz oluşturuyor.

Fiyatlandırma hakkında ilgili alanları doldurup ve seçim yaptığınızda görüntüleyebilirsiniz. Fiyat için tıklayınız.

Seçtiğiniz website tasarımı ve bize gönderdiğiniz içeriklere istinaden 48 saatte kurulum sağlıyoruz. 48 saatte kurulum gerçekleşmediğinde ücretinizi iade ediyoruz.

Alan adını sizin adınıza tescil ediyoruz. Dilerseniz kendiniz tescil edip bizim sunucularımıza yönlendirebilirsiniz.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin : 0212 813 33 93

Fiyatı öğrenmek için 'Satın Al' butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurduğunuzda talebinize istinaden fiyat görüntülenecektir.

Ön ödeme de belirlediğiniz miktar üzerinden isteğiniz üzerine 3 iş gün içerisinde geri iade işlemi gerçekleşir.

Satın aldığınız tarihten itibaren sipariş formuna ilettiğiniz bilgilere istianaden düzenleme işlemi yapılır tarafınıza sunulur onaylandıktan sonra yapılacak revize ve düzenleme işlemi fiyatlandırılarak tarafınıza iletilir.

7/24 destek hizmeti verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz : 0212 813 33 93

Hizmet sektörü alanında bulunan şablonlarımız GIDA - İNŞAAT - OTOMOTİV - TEKSTİL - MATBAA - SAĞLIK - FİNANS - EĞİTİM - MOBİLYA - BİLİŞİM - TURİZM - EMLAK - MAKİNA - KOZMETİK - ÜRETİM - HUKUK - AYAKKABI - CAM - ENDÜSTRİYEL - DERNEK / VAKIF - KOLİ / KUTU hizmet vermekteyiz. Kurumsal website şablonlarını görüntülemek için tıklayınız.

Projenizin başlaması için ön ödeme talep ediyoruz. En az tutarı ödeyerek projenize başlayabiliriz. Dilerseniz kapora tutarını değiştirebilir kredi kartınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net

Her sektöre uygun web site tasarımları profesyonel alanında uzman ekiplerce hazırlanmıştır. Sektörelerimiz gıda, inşaat, otomotiv, tekstil, matbaa, sağlık, finans, eğitim, mobilya, bilişim, turizm, emlak, makina, kozmetik, üretim, hukuk, ayakkabı, cam, endüstriyel, dernek/vakıf, oluşmaktadır. Sektöre uygun farklı tasarımlarımız yer almaktadır. Ve periyodik takvimlerde güncel tasarımlar eklenerek daha fazla seçenek sunuyoruz. Tasarımlarımız arasında farkların sadece renk değişimleri değildir. Her sektöre uygun tasarım ve çizimler özel olarak hazırlanıp sizlere sunuyoruz. Sektör başlıklarımızın genel olduğunu sizlere belirtmek isteriz sektör başlıklarımızın altında alt sektör grupları oluşmaktadır. Sizlerin kendi sektörlerinizin ve iş alanlarınızı bulabilir ve uygun web site şablonunu seçebilirsiniz.

Hizmetimiz müşterimizin istediği kurumsal web site tasarımın piyasa da ki aynı web site tasarımlarına karşılık olarak farklı tasarımlar ve web site şablonları hazırlayarak farklılık yaratıyoruz. Satın Al'a tıklayıp yaptırmak istediğiniz website'nin alt yapısını yönetim panelli veya yönetim panelsiz olarak seçebiliyorsunuz. Sektörü belirleyerek alanında uzman ekiplerin hazırladığı şablonları görüntüleyerek size uygun website tasarımını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz website tasarımın ön ödemesini siz belirleyebilirsiniz. Minimum 200 tl ön ödeme yaparak sizden istenen gerekli bilgileri tarafımıza eksiksiz ilettiğiniz takdir de 48 saat içerisinde alanında uzman ekiplerimiz tarafından eksiksiz hazırlanıp size sunuyoruz.

ronitek.net bir Ronitek Teknoloji Gıda Ltd. Tic. Şti. Markasıdır. ronitek.com

Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net
Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net

Sosyal Medya'da Bizi Takip Ediniz.