ronitek.net Müşteri İlişkisi

Sektörel olarak hazırlanan kurumsal website tasarımlarından müşterinin seçtiği şablona uygun firmasının hakkında gerekli bilgileri iletmesi gerekmektedir. Ronitek.net'in zorunlu olarak talep ettiği bilgileri gönderdiği takdir 48 saatte teslim etmeyi tahhüt etmektedir. Ronitek.net 48 saatte teslim etmekle sorumlu olup müşterinin de firmasının hakkında gerekli bilgileri eksiksiz göndermekle yükümlüdür.


Müşteri'ye Sunulan Hizmet

Müşteri gerekli alanları doldurup gönderdiği takdir kısa süre içerisinde aranacaktır. Telefon görüşmesinden hemen sonra website çalışması başlayıp işlemleri tamamlandığında teslim edilecektir.

Müşteriden İstenen Bilgiler

48 saat içerisinde website tasarımını eksiksiz oluşturup teslim etmek için gerekli bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Oluşturmak istenen alan adı
  • Firma ünvanı
  • Firma adresi
  • Firma hakkımızda yazısı
  • Sunucu bilgileri
  • Firmanın logosu
  • Ürün görselleri
Müşteri dilerse kendisinde olmayan istekleri bizden talep edebilir örneğin : Firma için kurumsal websitesinde görüntülenecek hakkımızda yazısı oluşturabiliriz. Sunucu bilgileri olmaması durumunda kendi sunucumuzda barındırabiliriz. İlk sene ücretsiz şeklinde firmanın logosu olmaması durumunda logo tasarımı yapabiliriz. Dilerse ürün görsellerini yarı profesyonel şekilde çekim yapabiliriz.

Detaylı bilgi için : 0212 813 33 93

Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net

Her sektöre uygun web site tasarımları profesyonel alanında uzman ekiplerce hazırlanmıştır. Sektörelerimiz gıda, inşaat, otomotiv, tekstil, matbaa, sağlık, finans, eğitim, mobilya, bilişim, turizm, emlak, makina, kozmetik, üretim, hukuk, ayakkabı, cam, endüstriyel, dernek/vakıf, oluşmaktadır. Sektöre uygun farklı tasarımlarımız yer almaktadır. Ve periyodik takvimlerde güncel tasarımlar eklenerek daha fazla seçenek sunuyoruz. Tasarımlarımız arasında farkların sadece renk değişimleri değildir. Her sektöre uygun tasarım ve çizimler özel olarak hazırlanıp sizlere sunuyoruz. Sektör başlıklarımızın genel olduğunu sizlere belirtmek isteriz sektör başlıklarımızın altında alt sektör grupları oluşmaktadır. Sizlerin kendi sektörlerinizin ve iş alanlarınızı bulabilir ve uygun web site şablonunu seçebilirsiniz.

Hizmetimiz müşterimizin istediği kurumsal web site tasarımın piyasa da ki aynı web site tasarımlarına karşılık olarak farklı tasarımlar ve web site şablonları hazırlayarak farklılık yaratıyoruz. Satın Al'a tıklayıp yaptırmak istediğiniz website'nin alt yapısını yönetim panelli veya yönetim panelsiz olarak seçebiliyorsunuz. Sektörü belirleyerek alanında uzman ekiplerin hazırladığı şablonları görüntüleyerek size uygun website tasarımını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz website tasarımın ön ödemesini siz belirleyebilirsiniz. Minimum 200 tl ön ödeme yaparak sizden istenen gerekli bilgileri tarafımıza eksiksiz ilettiğiniz takdir de 48 saat içerisinde alanında uzman ekiplerimiz tarafından eksiksiz hazırlanıp size sunuyoruz.

ronitek.net bir Ronitek Teknoloji Gıda Ltd. Tic. Şti. Markasıdır. ronitek.com

Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net
Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net

Sosyal Medya'da Bizi Takip Ediniz.