Ronitek Teknoloji 'nin ronitek.net girişimi

Yazılım sektörüne yeni girişimleri ile yer alan Ronitek Teknoloji yeni bir girişim ile sizlere hizmet veriyor. Ronitek.net web adresinde müşterilerine özel tasarımlı kurumsal web tasarımları sunuyor burada ki kurumsal website tasarımlarının diğer hazır siteler den ayıran en büyük özelliği profesyonel alanında uzman personellerin özenle hazırladığı website tasarımları yer almaktadır. Müşterileri ile arasındaki kurumsal website tasarım projesinin daha sürdürülebilir ve hızlı ilerleyen sistem haline getirmeyi hedefliyor.

Müşterilerine sunduğu özel kurumsal website tasarımlarını hizmet sektörleri arasında 21 parçaya ayırmış durumda bu hizmet sektörlerin başlıkları altında en 2 örnek kurumsal website tasarımı sunmaktadır. Müşterilerinin hizmet sektörlerini seçtik sonra karşısına çıkan bu 2 tasarım arasında karar verdikleri durumda alanında profesyonel uzman ekip ile çalışmalara çok kısa sürede başlıyor.

Teslim Süresi 48 Saat

Müşterilerin seçtiği hizmet sektörüne uygun kurumsal website tasarımını sipariş formunda istenen bilgilere istinaden 48 saat içerisinde teslim etmeyi hedefliyor. Müşterilerinin bilgileri eksiksiz göndermesini önemsiyor. Müşterinin siparişini oluşturduktan hemen sonra iletişim numarası ile iletişime geçiliyor. Sipariş bilgileri onaylandıktan sonra çalışmalara başlanıyor.

Koşulsuz İade

Sipariş tesliminden önce müşteriye sunulan demo tasarımı dilerseniz kabul etmeyip sipariş esnasında ödediğiniz ön ödemeyi iade alabilirsiniz. Demo tasarımdan sonra kurumsal website tasarımı müşterinin kendi alan adında yayınlanmaya başladıktan sonra iade kabul edilmiyor. Demo sunumunda onay verilen kurumsal website tasarımın yayınlandıktan sonra iade olmamasını müşterilerin dikkatinden kaçmamalıdır.

7/24 Destek

Müşterilerine Telefon ve WhastApp üzerinden destek hizmeti sunan ronitek.net desteğinin yoğunluğu teknik problemler için harcıyor. Teknik problemlerin dışında tasarımsal problemler ve ekstra içerik istekleri projelendirilip müşterilerine geri dönüş yapıyor.

Müşteri Memnuniyet Garantisi

Müşteri memnuniyetini önemseyen ronitek.net projenin teslim süreçini büyük titizlikle sürdürüyor ve müşterilerinin görüşlerini dinliyor. Memnuniyetsizlik durumunda koşulsuz iade işlemini tamamlıyor ve müşteriyi mağdur etmiyor.


Detaylı bilgi için : 0212 813 33 93

Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net

Her sektöre uygun web site tasarımları profesyonel alanında uzman ekiplerce hazırlanmıştır. Sektörelerimiz gıda, inşaat, otomotiv, tekstil, matbaa, sağlık, finans, eğitim, mobilya, bilişim, turizm, emlak, makina, kozmetik, üretim, hukuk, ayakkabı, cam, endüstriyel, dernek/vakıf, oluşmaktadır. Sektöre uygun farklı tasarımlarımız yer almaktadır. Ve periyodik takvimlerde güncel tasarımlar eklenerek daha fazla seçenek sunuyoruz. Tasarımlarımız arasında farkların sadece renk değişimleri değildir. Her sektöre uygun tasarım ve çizimler özel olarak hazırlanıp sizlere sunuyoruz. Sektör başlıklarımızın genel olduğunu sizlere belirtmek isteriz sektör başlıklarımızın altında alt sektör grupları oluşmaktadır. Sizlerin kendi sektörlerinizin ve iş alanlarınızı bulabilir ve uygun web site şablonunu seçebilirsiniz.

Hizmetimiz müşterimizin istediği kurumsal web site tasarımın piyasa da ki aynı web site tasarımlarına karşılık olarak farklı tasarımlar ve web site şablonları hazırlayarak farklılık yaratıyoruz. Satın Al'a tıklayıp yaptırmak istediğiniz website'nin alt yapısını yönetim panelli veya yönetim panelsiz olarak seçebiliyorsunuz. Sektörü belirleyerek alanında uzman ekiplerin hazırladığı şablonları görüntüleyerek size uygun website tasarımını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz website tasarımın ön ödemesini siz belirleyebilirsiniz. Minimum 200 tl ön ödeme yaparak sizden istenen gerekli bilgileri tarafımıza eksiksiz ilettiğiniz takdir de 48 saat içerisinde alanında uzman ekiplerimiz tarafından eksiksiz hazırlanıp size sunuyoruz.

ronitek.net bir Ronitek Teknoloji Gıda Ltd. Tic. Şti. Markasıdır. ronitek.com

Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net
Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net Kurumsal Website Şablonları Sektörel Web site paketleri wep şablonları ronitek ronitek.net

Sosyal Medya'da Bizi Takip Ediniz.